środa, 16 maja 2012

Dziergany KONKURS

Moi Drodzy!


Ponieważ zasady Facebooka jasno określają organizację konkursów, jestem zmuszona zmienić jego formułę. I tak zrodził się całkiem nowy pomysł! Bądźcie mi inspiracją!


W konkursie bierze udział każdy, kto odpowie na pytanie:


Co najchętniej kupiłabyś/kupiłbyś u Dziergane:
1. Torbę
2. Narzutę
3. Kocyk dziecięcy
4. Przybornik
5. Etui na telefon

Do wygrania etui na telefonAby wziąć udział w konkursie,  należy w komentarzach do tego posta, wpisać swoją odpowiedź.
(ok, dla tych, którzy nie posiadają konta na żadnym z wymienionych w polu komentarze "blogowisk" informacja - wybieracie opcję Anonimowy i w polu komentarza wpisujecie swoje dane - jak zrobiła to Jolka S.)


Przy okazji, będzie mi też bardzo miło, jeśli na Facebook'u klikniecie "lubię" stronę Dziergane. 
Zasady konkursu:
1. Konkurs trwa w dniach 18 ( z chwilą ogłoszenia) -22(do północy)  maja 2012
2. Udział w konkursie bierze każdy, kto udzieli odpowiedzi na pytanie konkursowe (można udzielić kilku odpowiedzi w jednym wpisie). Tylko jeden wpis bierze udział w konkursie. Wpisywanie większej liczby komentarzy nie zwiększa szans na wygraną.
3. Losowanie zwycięzcy odbędzie się w środę rano (około godziny 7:30). Ogłoszenie wyników nastąpi między 8:00 a 8:30 tego samego dnia
4. Ogłoszenie wyniku nastąpi na stronie www.dziergane.blogspot.com oraz na Facebook'u, wtedy zwycięzca proszony jest o kontakt w celu przekazania adresu do wysyłki etui.
5. Udział w konkursie oznacza jednocześnie akceptację regulaminu oraz zgodę na publikację imienia i nazwiska w przypadku wygranej na stronie www.dziergane.blogspot.com oraz na fan pag'u  Dziergane na Facebook'u.
6. Bawcie się dobrze i powodzenia!

2 komentarze: